• baner1a

  • baner2a

  • baner3a

  • baner4a

Masaż bańką chińską

Masaż ten jest jedną z najstarszych i najbardziej sprawdzonych metod leczniczych. Wywodzi się on z medycyny chińskiej. Zabieg ten świetnie sprawdza się jako terapia ujędrniająca, antycellulitowa oraz modelująca sylwetkę. Niewątpliwym atutem tego rodzaju masażu jest fakt, iż przynosi on widoczne efekty w krótkim czasie. Należy jednak podkreślić, iż jest to kwestia indywidualna.

banka

W czasie masażu pod bańką chińską wytwarza się podciśnienie. Bańka zasysa skórę i tkanki znajdujące się pod nią .W dalszej konsekwencji powoduje to poprawę cyrkulacji krwi i limfy co ułatwia wydalanie toksyn z organizmu. Wpływa to również na zmniejszenie obrzęków.
Zabieg ten doprowadza do znacznego rozszerzenia naczyń krwionośnych, co korzystnie wpływa na wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparatach antycellulitowych. Przyśpieszenie przemiany materii korzystnie wpływa na proces lipolizy (rozpadu tłuszczu w organizmie), w związku z czym dochodzi do zmniejszenia widoczności cellulitu, znacznej poprawy wyglądu skóry oraz wymodelowania sylwetki.

Masaż ten oddziałuje na bardzo głębokie warstwy skóry. Doprowadza to do mobilizacji sił obronnych organizmu. Skóra broniąc się przed mechanicznym działaniem wytwarza większe ilości elastyny i kolagenu. Ma to odzwierciedlenie we wzroście jędrności skóry.
Pierwsze efekty masażu widoczne są po 4-5 zabiegach, jednak dla uzyskania jak najlepszych rezultatów wskazane jest wykonanie serii 10 zabiegów. Powinno się go wykonywać co 2-3 dni.

Powrót

REH-HOUSE Joanna Wieczorek tel. 660 688 833